Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Gouache |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 47 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
conditie : goed, smalle maar voldoende marges, tape restanten rond buitenrand (geen invloed op prent), verso blank | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Borsbeek (Antwerpen), België |
Starttijd | 20-6-2022 om 9:40 |
Eindtijd | 3-7-2022 om 19:06 |