Henri Evenepoel - Le dragon ou le cuirassier - De cavalerist of de kurassier

Henri Evenepoel - Le dragon ou le cuirassier - De cavalerist of de kurassier kopen? Bied vanaf 200!
Henri Evenepoel - Le dragon ou le cuirassier - De cavalerist of de kurassier kopen? Bied vanaf 200!Henri Evenepoel - Le dragon ou le cuirassier - De cavalerist of de kurassier kopen? Bied vanaf 200!
  • Henri Evenepoel (1872-1899)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1899
Techniek Ets
Drager Papier
Onderwerp Militair
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 12 x 12 cm (h x b)
Incl. lijst 34.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Naam gedrukt
Het is een originele ets van de jong gestorven schilder in 1899 maakte . Gesigneerd in de plaat .
Geboren in Nice , stierf hij op zijn 27ste in 1899 .

Zijn artistieke erfenis is van onschatbare waarde.
Op dit ogenblik loopt er een overzichtstentoonstelling in de Museau voor Schone Kunsten te Brussel (26/03-15/10/2021).
Hij studeerde in Parijs bij Gustave Moureau en had als medestudenten Rouault en Matisse .
Hij raakte er ook bevriend me Henri de Toulouse Lautrec.

in zeer goede staat aangeboden met lijst
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 9,50
Naar Duitsland € 9,50
Europese Unie € 9,50
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Henri Evenepoel (1872-1899)

Belgisch BelgischFrans Frans

Geplaatst door  ArnoutWouters
Lid sinds 2021
0 verkochte items
38.5 cm
34.5 cm
12 cm
12 cm