Henri Francois Schaefels - koolvliet 1883 - Verkocht

Henri Francois Schaefels - koolvliet 1883 kopen? Bied vanaf 5!
Prenten voor 1900

Henri Francois Schaefels - koolvliet 1883 kopen? Bied vanaf 5!Henri Francois Schaefels - koolvliet 1883 kopen? Bied vanaf 5!Henri Francois Schaefels - koolvliet 1883 kopen? Bied vanaf 5!Henri Francois Schaefels - koolvliet 1883 kopen? Bied vanaf 5!Henri Francois Schaefels - koolvliet 1883 kopen? Bied vanaf 5!
  • Henri Francois Schaefels (1827-1904)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1883
Techniek Ets
Drager Papier
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30.5 x 22 cm (h x b)
Incl. lijst 44 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer mooi werk van Rik Schaefels 1883, zicht op de Koolvliet Antwerpen in 1883.
ConditieRedelijk
Kleine vochtplek in de hoek rechtsonder op het papier. op te lossen met een passe-partout
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België
Binnen België € 9,00
Naar Nederland € 15,00
Naar Duitsland € 16,00

Henri Francois Schaefels (1827-1904)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  NikoK
Lid sinds 2021
1 verkochte items
34 cm
44 cm
22 cm
30.5 cm