Henri Joseph Pauwels - Hoeve

Henri Joseph Pauwels - Hoeve kopen? Bied vanaf 125!
  • Henri Joseph Pauwels (1903-1983)
Type kunstwerkSchilderij
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst100 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij h j pauwels
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oosterzele, België

Henri Joseph Pauwels (1903-1983)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Jdwaele
Lid sinds 2021
0 verkochte items
85 cm
100 cm
70 cm
80 cm
Starttijd10-1-2021 om 14:15
Eindtijd15-1-2021 om 20:37
Openingsbod € 125
ObjectlocatieOosterzele,  België