Ongespecificeerd - Herma van den Knaap : monotype, oorbellen 100 x 76 cm - Verkocht

Ongespecificeerd - Herma van den Knaap : monotype, oorbellen 100 x 76 cm kopen? Bied vanaf 10!
Ongespecificeerd - Herma van den Knaap : monotype, oorbellen 100 x 76 cm kopen? Bied vanaf 10!Ongespecificeerd - Herma van den Knaap : monotype, oorbellen 100 x 76 cm kopen? Bied vanaf 10!Ongespecificeerd - Herma van den Knaap : monotype, oorbellen 100 x 76 cm kopen? Bied vanaf 10!Ongespecificeerd - Herma van den Knaap : monotype, oorbellen 100 x 76 cm kopen? Bied vanaf 10!
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige 2 etsen/ monotype oplage 1 met als titel Oorbellen.

Vakkundige inlijsting met dubbel passe-partout uitsnijding in perfecte staat.

Grote alumiumlijst met glas , formaat 100 x 76

handgesigneerd 1983  kleuren blauw grijs

door grote formaat en kwetsbaarheid afhalen in Arnhem of Baarn .

Ivm verhuizing tegen een fractie van originele aankoopprijs te koop.

bezichting in Arnhem mogelijk.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  doortje
FA. (1)

30 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:12-06-2019 om 16:07
Eindtijd:19-06-2019 om 21:09
storm
14 jun. / 11:04
€ 10