Herma van den Knaap : monotype, oorbellen 100 x 76 cm - Verkocht

Ongespecificeerd - Herma van den Knaap : monotype, oorbellen 100 x 76 cm kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Ongespecificeerd - Herma van den Knaap : monotype, oorbellen 100 x 76 cm kopen? Bied vanaf 10!Ongespecificeerd - Herma van den Knaap : monotype, oorbellen 100 x 76 cm kopen? Bied vanaf 10!Ongespecificeerd - Herma van den Knaap : monotype, oorbellen 100 x 76 cm kopen? Bied vanaf 10!Ongespecificeerd - Herma van den Knaap : monotype, oorbellen 100 x 76 cm kopen? Bied vanaf 10!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige 2 etsen/ monotype oplage 1 met als titel Oorbellen.

Vakkundige inlijsting met dubbel passe-partout uitsnijding in perfecte staat.

Grote alumiumlijst met glas , formaat 100 x 76

handgesigneerd 1983  kleuren blauw grijs

door grote formaat en kwetsbaarheid afhalen in Arnhem of Baarn .

Ivm verhuizing tegen een fractie van originele aankoopprijs te koop.

bezichting in Arnhem mogelijk.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  doortje
0 verkochte items