Remi De Pillecijn - Mijn werkers jongen
Wil Ferwerda - Doorsnijding II
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Varia |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 200 x 140 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Ongebruikt in originele verpakking | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.