Herman Brood - Metro - Ingelijst - Verkocht

Herman Brood - Metro - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Prenten & Uitgaves

Herman Brood - Metro - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Herman Brood - Metro - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Herman Brood - Metro - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Proefdruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Zeefdruk van Herman Brood met de titel: 'Metro'. De zeefdruk is gedrukt op Arches papier verschilt in  geen enkel opzicht met de uiteindelijke exemplaren.

Kunstenaar: Herman Brood
Titel: Metro
Periode: 1945-1999
Techniek: Zeefdruk
Gesigneerd: Ongesigneerd
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 65 x 59 cm
Afmeting lijst  (HxB): 78 x 63 cm
Conditie werk: Zeer goed
Conditie lijst: Gebruikt
Referentie: ZK3001054

Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft gebruikssporen.