Marguérite Carolina de Clercq - Olieverf op doek, Stilleven met bloemen in vaas - Ingelijst
Rudi Polder - Luministisch landschap
Piet Schipperus - Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst
Frans Everbag - Portret van Fransiscus Everbag
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1915 |
Techniek | Potlood |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 29 x 24 cm (h x b) |
Passe-partout | 43 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Goed gezien ouderdom. Zie foto's. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 28-5-2022 om 19:39 |
Eindtijd | 2-6-2022 om 21:38 |