Hermanus Kuijl ( onbekend ) Larense School "boerin" olieverf - Verkocht

Hermanus Kuijl ( onbekend ) Larense School "boerin" olieverf  kopen? Bied vanaf 1!

Hermanus Kuijl ( onbekend ) Larense School "boerin" olieverf  kopen? Bied vanaf 1!Hermanus Kuijl ( onbekend ) Larense School "boerin" olieverf  kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd

Schilder : onbekend
Titel/Voorstelling : "boerin"
Datering : ca. 1900/1910
Medium / Techniek :olieverf op doek
Maten : 30 x 42 cm (doek) en 36 x 48 (ingelijst)
Gesigneerd :
Conditie : goed

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Artpointamsterdam
1093 verkochte items
Alle items van deze verkoper (118)

Starttijd17-5-2014 om 17:13
Eindtijd29-5-2014 om 17:13
Biedingen (11)