Hollandse School: Linosnede Amsterdam. Gesigneerd - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Ongespecificeerd
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(13-13-1)

Handdruk, linosnede van Amsterdam. Gesigneerd maar mij onbekend.

Titel: Amsterdam
Jaartal: Begin 20e eeuw
Afmetingen beeld: 20cm x 15cm
Afmetingen blad: 27cm x 22cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 48/50

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Dit werk kan verzonden worden in een envelope, kosten 2 euro porto of 7 euro aangetekend en verzekerd. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:

Ongespecificeerd

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
10016 verkochte items

Starttijd21-11-2011 om 9:46
Eindtijd28-11-2011 om 9:46