Hollandse School: Linosnede Amsterdam. Gesigneerd - Verkocht

  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(13-13-1)

Handdruk, linosnede van Amsterdam. Gesigneerd maar mij onbekend.

Titel: Amsterdam
Jaartal: Begin 20e eeuw
Afmetingen beeld: 20cm x 15cm
Afmetingen blad: 27cm x 22cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 48/50

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.

Dit werk kan verzonden worden in een envelope, kosten 2 euro porto of 7 euro aangetekend en verzekerd. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (325)

Lid sinds 2010
45487 verkochte items
Alle items van deze verkoper (843)
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:21-11-2011 om 09:46
Eindtijd:28-11-2011 om 09:46
ahpb51
28 nov. / 09:30
€ 20