Ineke Watzema-Andriesse (1929-2003) was een Nederlandse graficus en kunstenares. Het huidige werk is vermoedelijk uitgevoerd in de olieverf techniek op een harde drager (al is het werk niet uit de lijst gehaald om dit met zekerheid te stellen). Watzema-Andriesse met een monochroom palet en een grove maar trefzekere verftoets een reeks geabstraheerde spookachtige figuren naast elkaar. Het werk is gesigneerd 'Ineke Watzema/ Andriesse' (rechtsonder). De voorstelling is netjes ingelijst achter glas, klaar om op te hangen.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50