interessant expressionistisch (zelf?)portret gesigneerd W. Gilles - Verkocht

interessant expressionistisch (zelf?)portret gesigneerd W. Gilles  kopen? Bied vanaf 1!
interessant expressionistisch (zelf?)portret gesigneerd W. Gilles  kopen? Bied vanaf 1!interessant expressionistisch (zelf?)portret gesigneerd W. Gilles  kopen? Bied vanaf 1!interessant expressionistisch (zelf?)portret gesigneerd W. Gilles  kopen? Bied vanaf 1!interessant expressionistisch (zelf?)portret gesigneerd W. Gilles  kopen? Bied vanaf 1!interessant expressionistisch (zelf?)portret gesigneerd W. Gilles  kopen? Bied vanaf 1!interessant expressionistisch (zelf?)portret gesigneerd W. Gilles  kopen? Bied vanaf 1!interessant expressionistisch (zelf?)portret gesigneerd W. Gilles  kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Schilder: W. GIlles
Titel/Voorstelling: (zelf?)portret
Datering: onbekend
Medium /Techniek : aquarel op papier
Maten : 60 x 50 cm ingelijst en 30 x 25 bladmaat
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed

Ongespecificeerd

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (115 )

3108 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
Dit item is verkocht voor 270,00
Starttijd:13-06-2015 om 14:35
Eindtijd:27-06-2015 om 21:35
Biedingen (16)
ArtAtelier
26 jun. / 13:41
€ 270
Art61
26 jun. / 13:41
€ 250
Art61
26 jun. / 13:02
€ 220
ArtAtelier
26 jun. / 13:02
€ 200
ArtAtelier
26 jun. / 13:01
€ 161
Art61
26 jun. / 13:01
€ 151
Art61
26 jun. / 12:59
€ 135
ArtAtelier
26 jun. / 12:59
€ 125
Art61
26 jun. / 12:59
€ 80
ArtAtelier
26 jun. / 12:59
€ 75
Art61
26 jun. / 12:59
€ 40
ArtAtelier
26 jun. / 12:59
€ 35
Art61
26 jun. / 12:58
€ 17
ArtAtelier
26 jun. / 12:58
€ 15
Art61
26 jun. / 10:04
€ 3
Welkoop
14 jun. / 10:58
€ 1