Jaartal | 1985 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 34 x 34 cm (h x b) |
Passe-partout | 47 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Mooie staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 4-4-2024 om 19:58 |
Eindtijd | 14-4-2024 om 19:10 |
Objectlocatie | Breda, Nederland |