Isaac Tirion - Zutphen - Grondteekening der stad Zutphen - Oude Gravure 1743 - Verkocht

Isaac Tirion - Zutphen - Grondteekening der stad Zutphen - Oude Gravure 1743 kopen? Bied vanaf 40!
Prenten voor 1900

Isaac Tirion - Zutphen - Grondteekening der stad Zutphen - Oude Gravure 1743 kopen? Bied vanaf 40!Isaac Tirion - Zutphen - Grondteekening der stad Zutphen - Oude Gravure 1743 kopen? Bied vanaf 40!Isaac Tirion - Zutphen - Grondteekening der stad Zutphen - Oude Gravure 1743 kopen? Bied vanaf 40!Isaac Tirion - Zutphen - Grondteekening der stad Zutphen - Oude Gravure 1743 kopen? Bied vanaf 40!Isaac Tirion - Zutphen - Grondteekening der stad Zutphen - Oude Gravure 1743 kopen? Bied vanaf 40!Isaac Tirion - Zutphen - Grondteekening der stad Zutphen - Oude Gravure 1743 kopen? Bied vanaf 40!
  • Isaac Tirion (1705-1765)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1743
Techniek Gravure
Drager Papier
Onderwerp Cartografie
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 17 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd In de plaat gesigneerd
Afmeting: 17 x 21 cm.

Conditie: uitstekend. Brede marges. Middenvouw als uitgegeven. Verso: blank. Fris blad, stevig papier. Mooi handgekleurd

Stadsplattegrond met titel en legenda in kader rechtsonder. Legenda en schaalstok in kader linksonder. Wapen van Gelderland linksboven met windroos. Stadswapen rechtsboven.

Handgekleurde kopergravure, uitgegeven in 1743 te Amsterdam door Isaak Tirion.
Binnen Nederland € 8,50
Naar België € 12,50
Naar Duitsland € 12,50

Isaac Tirion (1705-1765)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  DikVissers
Lid sinds 2017
39 verkochte items
21 cm
17 cm