Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen.

Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen. kopen? Bied vanaf 595!
Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen. kopen? Bied vanaf 595!Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen. kopen? Bied vanaf 595!Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen. kopen? Bied vanaf 595!Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen. kopen? Bied vanaf 595!Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen. kopen? Bied vanaf 595!Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen. kopen? Bied vanaf 595!Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen. kopen? Bied vanaf 595!Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen. kopen? Bied vanaf 595!Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen. kopen? Bied vanaf 595!Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen. kopen? Bied vanaf 595!Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen. kopen? Bied vanaf 595!Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen. kopen? Bied vanaf 595!Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen. kopen? Bied vanaf 595!
  • Isabella von Mikulicz-Breyer (1887-1973)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1924
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Klassieke Kunst Special > 200 euro special.
Mooi portret.
Goede sfeer.
Goede kunstenares. Zie internet.
Mooi portret.
Goede kunstenares.
Zie internet.
Algemeen goede staat gezien ouderdom
Zie foto's voor eigen oordeel kwaliteit.

Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Openingsbod € 595
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd20-4-2024 om 9:12
Eindtijd29-4-2024 om 20:03