J. A. Koomen - Olieverf op doek – Biddende non – Gesigneerd - 1938 - Verkocht

J. A. Koomen - Olieverf op doek – Biddende non – Gesigneerd - 1938 kopen? Bied vanaf 75!

J. A. Koomen - Olieverf op doek – Biddende non – Gesigneerd - 1938 kopen? Bied vanaf 75!J. A. Koomen - Olieverf op doek – Biddende non – Gesigneerd - 1938 kopen? Bied vanaf 75!J. A. Koomen - Olieverf op doek – Biddende non – Gesigneerd - 1938 kopen? Bied vanaf 75!J. A. Koomen - Olieverf op doek – Biddende non – Gesigneerd - 1938 kopen? Bied vanaf 75!J. A. Koomen - Olieverf op doek – Biddende non – Gesigneerd - 1938 kopen? Bied vanaf 75!J. A. Koomen - Olieverf op doek – Biddende non – Gesigneerd - 1938 kopen? Bied vanaf 75!J. A. Koomen - Olieverf op doek – Biddende non – Gesigneerd - 1938 kopen? Bied vanaf 75!
  • Ongespecificeerd

Een olieverfschilderij met een religieuze voorstelling van een biddende non uit 1938.

Gesigneerd “J. A. Koomen” (of J. A. Koonen? J. A. Koenen?).

Het schilderij is gedateerd, geschilderd op doek en gespannen op een houten raam (50 x 40 cm).

Het werk is niet ingelijst, maar kan ook zo aan de muur. Het werk verdient een mooie lijst.

Conditie: Het werk heeft slijtplekjes, m.n. langs de randen en het werk heeft 2 deukjes (witte puntjes) links en rechts van de klok.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Zie ook de foto’s.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Biddende non”).

Kunstenaar: J. A. Koomen?.

Techniek: Olieverf  op doek, gespannen op een houten raam.

Jaartal:  September 1938. Staat vermeld onder de signatuur.

Afmetingen:  50 x 40 cm.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Zie ook de foto’s.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: Vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)

Starttijd27-12-2014 om 19:53
Eindtijd10-1-2015 om 19:53