Jaap Rooke - Vissen. Houtdruk. - Verkocht

Jaap Rooke - Vissen. Houtdruk. kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Jaap Rooke - Vissen. Houtdruk. kopen? Bied vanaf 50!Jaap Rooke - Vissen. Houtdruk. kopen? Bied vanaf 50!Jaap Rooke - Vissen. Houtdruk. kopen? Bied vanaf 50!
  • Jaap Rooke (1899-1984)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen23 x 16 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Prachtig werk.
Goede staat.
Monogram in druk.
Zie foto's.
Zie foto's.
Binnen Nederland € 10,00

Jaap Rooke (1899-1984)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Akke
137 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
16 cm
23 cm