Jacob Willem Gruyter - Katwijk

Jacob Willem Gruyter - Katwijk kopen? Bied vanaf 750!
Jacob Willem Gruyter - Katwijk kopen? Bied vanaf 750!Jacob Willem Gruyter - Katwijk kopen? Bied vanaf 750!Jacob Willem Gruyter - Katwijk kopen? Bied vanaf 750!Jacob Willem Gruyter - Katwijk kopen? Bied vanaf 750!
  • Jacob Willem Gruyter (1856-1908)
Type kunstwerkSchilderij
Periode1800 t/m 1899
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst60 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gezicht van Katwijkse vissers

Jacob Willem Gruyter (1856-1908)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Gade1
0 verkochte items
90 cm
60 cm
80 cm
50 cm
Starttijd12-2-2019 om 17:37
Eindtijd26-2-2019 om 22:50
Openingsbod € 750
ObjectlocatieMaarssen,  Nederland