Een schilderij van Jacques Jongsma met als thema het platteland. Jongsma was een Nederlandse kunstschilder en architect. Hij schilderde in naturalistische stijl in Rijswijk, België en Duitsland. Tevens ontwierp hij diverse woonwijken in Rijswijk. Het schilderij is op hout (paneel) geschilderd en is in zeer goede staat. Het moet wel schoongemaakt worden, zodat de kleuren op dit mooie schilderij nog meer gaan spreken. De lijst lijkt wel origineel, maar is duidelijk beschadigd en wat provisorisch bevestigd. De sierrandjes brokkelen snel af en een paar stukjes zijn geplakt. Gesigneerd met de hand door de kunstenaar in de rechter benedenhoek.
Zeer Goed
Ik kan er geen beschadigingen of krassen op ontdekken.
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80