Een prachtig werk van deze bekende schilder met een RKD vermelding de bijbel voor de kunstenaars
In mooie kleuren met een rake toets opgezet met paletmes het werk zit in een eenvoudige lijst
Gesigneerd met Camprio een pseudoniem van deze schilder en aanduiding Mediteraans werk
Zie de foto's voor een goede indruk
Bevort is vooral bekend geworden om zijn met het paletmes geschilderde naturalistische landschappen, strand- en zeegezichten en jachttaferelen. Ook maakte hij naam door o.a. exposities in Europa en de Verenigde Staten, en door uitgave van reprodukties van zijn werk.
Wat Bévort met het paletmes kon was heel bijzonder. Met rake streken wist hij op het doek, hoe direct ook opgebracht, een geheimzinnige maar eigentijdse romantiek te creëren. Als toeschouwer wordt je tot stellingname gedwongen, en tot onderzoek van je eigen emoties. Het zijn bijzonder karakteristieke schilderijen die hij gemaakt heeft.
Veel plezier met bieden het werk wordt goed verpakt en met track en tracé Verzonden
Verzenden is risico koper