Jan Christiaan Maas - C2269-5 Twee vogeltjes - Verkocht

Jan Christiaan Maas - C2269-5 Twee vogeltjes kopen? Bied vanaf 10!
Jan Christiaan Maas - C2269-5 Twee vogeltjes kopen? Bied vanaf 10!Jan Christiaan Maas - C2269-5 Twee vogeltjes kopen? Bied vanaf 10!Jan Christiaan Maas - C2269-5 Twee vogeltjes kopen? Bied vanaf 10!
  • Jan Christiaan Maas (1916-1993)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1940
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen14.5 cm x 11.5 cm (h x b)
Lijst26.5 cm x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C2269-5

J.C. Maas

Twee vogeltjes

Rechtsonder handgesigneerd, rechtsonder gesigneerd met monogram in de druk

Conditie lijst: Slijtschade door de tijd, beschadiging aan de bovenrand

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

Voor meer informatie over de conditie, kunt u contact met ons opnemen.

ConditieRedelijk

Papier vergeeld door de tijd

Jan Christiaan Maas (1916-1993)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1217 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
21.5 cm
26.5 cm
11.5 cm
14.5 cm
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:31-10-2018 om 14:36
Eindtijd:14-11-2018 om 20:50
Biedingen (11)
sleekm
14 nov. / 20:41
€ 70
lunazee
14 nov. / 20:39
€ 60
sleekm
14 nov. / 20:39
€ 50
lunazee
14 nov. / 20:39
€ 45
sleekm
14 nov. / 20:37
€ 40
lunazee
14 nov. / 20:34
€ 35
sleekm
14 nov. / 20:05
€ 30
galerietweebijdrie
13 nov. / 21:50
€ 25
Alexandrabreur
13 nov. / 17:39
€ 20
Mael
04 nov. / 11:45
€ 15
jongs
01 nov. / 18:04
€ 10