Jan Christiaan Maas - C2269-5 Twee vogeltjes - Verkocht

Jan Christiaan Maas - C2269-5 Twee vogeltjes kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Christiaan Maas - C2269-5 Twee vogeltjes kopen? Bied vanaf 10!Jan Christiaan Maas - C2269-5 Twee vogeltjes kopen? Bied vanaf 10!Jan Christiaan Maas - C2269-5 Twee vogeltjes kopen? Bied vanaf 10!
  • Jan Christiaan Maas (1916-1993)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1940
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen14.5 x 11.5 cm (h x b)
Incl. lijst26.5 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C2269-5

J.C. Maas

Twee vogeltjes

Rechtsonder handgesigneerd, rechtsonder gesigneerd met monogram in de druk

Conditie lijst: Slijtschade door de tijd, beschadiging aan de bovenrand

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

Voor meer informatie over de conditie, kunt u contact met ons opnemen.

ConditieRedelijk
Papier vergeeld door de tijd

Jan Christiaan Maas (1916-1993)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marsmeijer
1 verkochte items
21.5 cm
26.5 cm
11.5 cm
14.5 cm

ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
Starttijd31-10-2018 om 14:36
Eindtijd14-11-2018 om 20:50
Biedingen (11)