Jan Commandeur - zonder titel - Verkocht

Jan Commandeur - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Commandeur - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Jan Commandeur - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Jan Commandeur (1954)
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren

Krachtig werk van Jan Commandeur. Gesigneerd en genummerd in potlood.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor.
Wij kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Jan Commandeur (1954)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
60 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-02-2022 om 18:35
Eindtijd:20-06-2022 om 08:19
Vonkaer
20 jun. / 00:39
€ 45