Jan Dobkowski - Jan Dobkowski, grafiek, "Motiv II", 1984 - Verkocht

Jan Dobkowski, grafiek, "Motiv II", 1984 kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Dobkowski, grafiek, "Motiv II", 1984 kopen? Bied vanaf 25!Jan Dobkowski, grafiek, "Motiv II", 1984 kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan Dobkowski (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer herkenbare grafiek van de Poolse kunstenaar Jan Dobkowski.

Met potlood handgesigneerd, nooit ingelijst geweest, in perfecte staat!

Afmeting ca. 14/15 cm.

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Jan Dobkowski (1942)

Geplaatst door  Goldner
0 verkochte items

Starttijd21-9-2014 om 11:35
Eindtijd5-10-2014 om 11:35