Jan Dobkowski, grafiek, "Motiv II", 1984 - Verkocht

Jan Dobkowski, grafiek, "Motiv II", 1984 kopen? Bied vanaf 25!
Jan Dobkowski, grafiek, "Motiv II", 1984 kopen? Bied vanaf 25!Jan Dobkowski, grafiek, "Motiv II", 1984 kopen? Bied vanaf 25!
  • Jan Dobkowski (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer herkenbare grafiek van de Poolse kunstenaar Jan Dobkowski.

Met potlood handgesigneerd, nooit ingelijst geweest, in perfecte staat!

Afmeting ca. 14/15 cm.

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Jan Dobkowski (1942)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:21-09-2014 om 11:35
Eindtijd:05-10-2014 om 11:35
jan1
02 okt. / 19:39
€ 25