FA. (3)

Jan Groeneveld - geen titel

Jan Groeneveld - geen titel kopen? Bied vanaf 100!
Jan Groeneveld - geen titel kopen? Bied vanaf 100!Jan Groeneveld - geen titel kopen? Bied vanaf 100!Jan Groeneveld - geen titel kopen? Bied vanaf 100!Jan Groeneveld - geen titel kopen? Bied vanaf 100!Jan Groeneveld - geen titel kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  zazouart

Lid sinds 2019
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Jan Groeneveld
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen130 cm x 90 cm (h x b)
Lijst134 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Jan Groeneveld wzn, had zijn atelier in Zoetermeer en werkte daar ruim 20 jaar met Rini van Leeuwen, In opdracht van het kerkgenootschap Oase, heeft Jan 35 kerkramen ontworpen verbeeldend de tocht door de woestijn, de werken zijn uitgevoerd in glas-in-lood, en hebben duidelijk de expressionistische en abstracte signatuur van Jan Groenveld,

Het aangeboden werk heb ik sedert enige jaren in mijn bezit.

Het werk heeft enkele jaren bij een bevriende relatie gehangen en staat inmiddels geruime tijd in mijn atelier en is goed opgeborgen, geen beschadigingen aan het werk of lijst

Jan Groeneveld

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  zazouart

Lid sinds 2019
2 verkochte items
94 cm
134 cm
90 cm
130 cm
Starttijd:03-05-2022 om 16:02
Eindtijd:17-05-2022 om 22:22
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieZoetermeer, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie