Jan Mankes - Kleine Kraai omhoog kijkend naar Mugje 1918 - Verkocht

Jan Mankes - Kleine Kraai omhoog kijkend naar Mugje 1918 kopen? Bied vanaf 425!
Prenten & Uitgaves

Jan Mankes - Kleine Kraai omhoog kijkend naar Mugje 1918 kopen? Bied vanaf 425!Jan Mankes - Kleine Kraai omhoog kijkend naar Mugje 1918 kopen? Bied vanaf 425!Jan Mankes - Kleine Kraai omhoog kijkend naar Mugje 1918 kopen? Bied vanaf 425!Jan Mankes - Kleine Kraai omhoog kijkend naar Mugje 1918 kopen? Bied vanaf 425!Jan Mankes - Kleine Kraai omhoog kijkend naar Mugje 1918 kopen? Bied vanaf 425!Jan Mankes - Kleine Kraai omhoog kijkend naar Mugje 1918 kopen? Bied vanaf 425!Jan Mankes - Kleine Kraai omhoog kijkend naar Mugje 1918 kopen? Bied vanaf 425!
  • Jan Mankes (1889-1920)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1918
TechniekVaria
Afmetingen20 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Mankes 1889-1920

Een mooie originele Houtsnede op helder dun stevig papier, de kleur is licht groenig.
Monogram rechtsboven in Houtsnede.
Op de achterzijde zie je de doordruk (verdikking) van het houtblok, dit garandeert de echtheid van het werk.

Gesigneerd met potlood.

Titel: Kleine Kraai omhoog kijkend naar Mugje

Een grote Nederlandse meester kunstenaar, die helaas slechts 31 jaar is geworden. Zijn gehele oeuvre, ontstaan tussen 1907 en 1918, omvat ongeveer 150 schilderijen, merendeels op kleine formaten, een 100-tal tekeningen en ruim 40 bladen grafiek, voornamelijk etsen en houtsneden.

Jan Mankes is de kunstgeschiedenis ingegaan als “Hollands meest verstilde schilder”. Hij stierf jong aan tuberculose, iets dat bij heeft gedragen aan de mythevorming rondom zijn kunstenaarschap.

Wordt goed verpakt en aangetekend verzonden.
In hele mooie en perfecte staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: S’ hertogenbosch, Nederland
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00