Jan van Diemen - IJshockey goalie (1980) -Handgesigneerd

Jan van Diemen - IJshockey goalie (1980) -Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 370!
Jan van Diemen - IJshockey goalie (1980) -Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 370!Jan van Diemen - IJshockey goalie (1980) -Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 370!Jan van Diemen - IJshockey goalie (1980) -Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 370!Jan van Diemen - IJshockey goalie (1980) -Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 370!Jan van Diemen - IJshockey goalie (1980) -Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 370!Jan van Diemen - IJshockey goalie (1980) -Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 370!Jan van Diemen - IJshockey goalie (1980) -Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 370!
  • Jan van Diemen (1954)
Jaartal1980
OnderwerpSport
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op doek - Handgesigneerd - 1980

Reeds tijdens de studie ontstond de liefde van Jan van Diemen voor het onderwerp sport. Werkend op doeken en papier weet hij – meestal op zeer forse formaten – de dynamiek en de lyriek van de (top)sport(er) in reeksen van olieverven, gouaches en zeefdrukken te vangen. Door zijn abstract-expressionistische manier van werken krijgt niet alleen de prestatie van de sporter volledige aandacht, maar ook de sfeer en de (landschappelijke) omgeving van de als onderwerp gekozen sport. Een fel, nergens ingehouden coloriet wordt door Jan van Diemen gecombineerd met een energieke lijnvoering. Door zijn voorliefde voor tekenachtige elementen weet hij de intensiteit van de handeling of het sportgebeuren sterk te verhogen. Zo ook in dit schilderij van de goalie bij ijshockey.
Op de omlijsting zitten gebruikerssporen

Jan van Diemen (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  DRobin
Lid sinds 2017
0 verkochte items
100 cm
100 cm
Starttijd15-10-2019 om 10:52
Eindtijd26-10-2019 om 15:50
Openingsbod € 370
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland