Janus Nuiten - Landschappen serie Sirmione, Frankrijk

Janus Nuiten - Landschappen serie Sirmione, Frankrijk kopen? Bied vanaf 75!
Janus Nuiten - Landschappen serie Sirmione, Frankrijk kopen? Bied vanaf 75!Janus Nuiten - Landschappen serie Sirmione, Frankrijk kopen? Bied vanaf 75!Janus Nuiten - Landschappen serie Sirmione, Frankrijk kopen? Bied vanaf 75!
  • Janus Nuiten (1929-2014)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
StijlExpressionistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen18 x 25 cm (h x b)
Passe-partout39.5 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageuniek
Janus Nuiten werkte bijna nooit aan een bepaalde oplage als hij lino's sneed. Wel werd er af en toe een lino uit de map gehaald en daar op verder gesneden waardoor de eerste een uniek exemplaar werd. Altijd gesneden op het atelier als afleiding op het schilderwerk.
Is altijd goed bewaard gebleven in een map.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Harlingen, Nederland
Binnen Nederland € 10,00

Janus Nuiten (1929-2014)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  ikverkoop
Lid sinds 2020
0 verkochte items
30 cm
39.5 cm
25 cm
18 cm
Starttijd18-6-2021 om 14:22
Eindtijd2-7-2021 om 20:22
Openingsbod € 75
ObjectlocatieHarlingen,  Nederland