Berend Strik - & One Architecture, Zeer grote zeefdruk!
Rob Scholte - Copyright, zeefdruk (groot)
Corneille - L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot)
Elyane Addari - Naakte vrouw liggend
Type kunstwerk | Design |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Tin |
Stijl | Art Deco |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 34 x 16 x 14 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2100 gram |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oostakker, België | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||