Jean Pierre Cassigneul - Drie vrouwen - Verkocht

Jean Pierre Cassigneul - Drie vrouwen kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Jean Pierre Cassigneul - Drie vrouwen kopen? Bied vanaf 1!Jean Pierre Cassigneul - Drie vrouwen kopen? Bied vanaf 1!Jean Pierre Cassigneul - Drie vrouwen kopen? Bied vanaf 1!Jean Pierre Cassigneul - Drie vrouwen kopen? Bied vanaf 1!Jean Pierre Cassigneul - Drie vrouwen kopen? Bied vanaf 1!Jean Pierre Cassigneul - Drie vrouwen kopen? Bied vanaf 1!Jean Pierre Cassigneul - Drie vrouwen kopen? Bied vanaf 1!
  • Jean Pierre Cassigneul (1935)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Varia
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Drie mooie prenten van Cassigneul uitgegeven als illustraties in een  van de boeken van Joseph Kessel die in beperkte oplage zijn uitgegeven. Mooi ingelijst maakt dit een prachtig drieluik wat zo aan de muur kan. Werk in de zo bekende fauvistische  stijl van Cassigneul welke doet denken aan het werk van Kees van Dongen.
Prenten zijn in perfecte conditie, mooi ingelijst in passe-partout in 3 identieke houten lijsten.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alphen aan den rijn, Nederland
Binnen Nederland € 8,50

Jean Pierre Cassigneul (1935)

Frans Frans

Geplaatst door  alfred1
2 verkochte items
35 cm
45 cm