Jiri Kolar - Green - Verkocht

Jiri Kolar - Green kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Jiri Kolar - Green kopen? Bied vanaf 50!Jiri Kolar - Green kopen? Bied vanaf 50!
  • Jiri Kolar (1914-2002)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1977
TechniekVaria
Afmetingen28 x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Fotolithografie, 4 kleuren

Afm: 21×28 cm
Jaar: 1975
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Binnen Nederland € 9,50
Naar België € 13,50
Naar Duitsland € 13,50
Europese Unie € 17,50

Jiri Kolar (1914-2002)

Tsjechisch Tsjechisch

Geplaatst door  serARTE
Lid sinds 2020
100 verkochte items
21 cm
28 cm