Joan Miro - Kleurenoffset SAN PRUDENCIO uit 1986 - Verkocht

Joan Miro - Kleurenoffset SAN PRUDENCIO uit 1986 kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

  • Joan Miro (1893-1983)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1986
TechniekVaria
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Zeer fraaie door Joan Miro ontworpen tentoonstellingsaffiche uit 1986.

Afmeting werk   76 x 56 cm in nieuwstaat.

Deze Affiche is door Joan Miro ontworpen voor zijn tentoonstelling in Sala San Prudencio in Caja Provincial de Alava in 1986.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Joan Miro (1893-1983)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (20)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
507 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
56 cm
76 cm