Johan Gerhard Siemer - Zonder titel - Verkocht

Johan Gerhard Siemer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 119!
Johan Gerhard Siemer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 119!Johan Gerhard Siemer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 119!Johan Gerhard Siemer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 119!
  • Johan Gerhard Siemer (1902-1988)
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Lijst90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sfeervol dik geschilderd winterlandschap, dit werk behoort tot de beste 10% van zijn oeuvre. Het werk is geschilderd tussen 1925 -1950

Conditie van het werk zeer goed, conditie van de lijst redelijk

Johan Gerhard Siemer (1902-1988)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (12)

163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
70 cm
90 cm
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 136,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-01-2023 om 12:32
Eindtijd:30-01-2023 om 11:22
Delphine2312
29 jan. / 16:26
€ 119