Johann Gabriel Friedrich Poppel - Korenmolen te Rotterdam - Verkocht

Johann Gabriel Friedrich Poppel - Korenmolen te Rotterdam kopen? Bied vanaf 25!
Prenten voor 1900

Johann Gabriel Friedrich Poppel - Korenmolen te Rotterdam kopen? Bied vanaf 25!Johann Gabriel Friedrich Poppel - Korenmolen te Rotterdam kopen? Bied vanaf 25!
  • Johann Gabriel Friedrich Poppel (1807-1882)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1853
Techniek Gravure
Drager Papier
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 14 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd In de plaat gesigneerd
Omschrijving: Gezicht op de Korenmolen te Rotterdam.
Techniek: Staalgravure
Oudgekleurd
Maker:Johann Poppel
Datering: 1853

ConditieRedelijk
Afbeelding zelf is gaaf maar de belijning niet helemaal.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoevelaken, Nederland

Johann Gabriel Friedrich Poppel (1807-1882)

Duits Duits

Geplaatst door  Rerkma
3 verkochte items
9 cm
14 cm