John Frederick Herring - EEN KARIG MAAL - Verkocht

John Frederick Herring - EEN KARIG MAAL kopen? Bied vanaf 20!
Prenten voor 1900

John Frederick Herring - EEN KARIG MAAL kopen? Bied vanaf 20!John Frederick Herring - EEN KARIG MAAL kopen? Bied vanaf 20!John Frederick Herring - EEN KARIG MAAL kopen? Bied vanaf 20!John Frederick Herring - EEN KARIG MAAL kopen? Bied vanaf 20!John Frederick Herring - EEN KARIG MAAL kopen? Bied vanaf 20!John Frederick Herring - EEN KARIG MAAL kopen? Bied vanaf 20!
  • John Frederick Herring (1795-1865)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1853
Techniek Litho
Drager Papier
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 19 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Mooie litho naar een schilderij van J.F.Herring 1795-1865
afm papier 26x 34 cm
Zeer mooie litho
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00