Een groot schilderij uit 1957 van de Haagse kunstenaar John van Hezik (1923). -Techniek: Olieverf op doek, opgespannen op een houten spieraam, en ingelijst met houten expositielatjes. -Gesigneerd en gedateerd linksonder. -Afmetingen: Lijst, 78 x 102 x 2 cm. Spieraam / beeld, 76 x 100 cm. -Herkomst: Uit een inboedel. Conditie: In redelijk goede staat met 2 gaatjes in het doek (rechtsonder en middenonder, zie de 10e en 11e foto). Het doek heeft een (vocht)vlek (zie de 13e foto). Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk.
Informatie over de kunstenaar: John van Hezik (Den Haag, 1923), schilder. -Onderwerpen: Abstractie en stillevens. -Plaats van werkzaamheid: Den Haag.
Afhandeling: -Het schilderij kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur. Het afhalen heeft voor ons geen haast, dus kan het wanneer het u schikt om naar Amsterdam te komen.
Vragen? Klik hiervoor op “Vraag de verkoper” Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Redelijk
In redelijk goede staat met 2 gaatjes in het doek (rechtsonder en middenonder, zie de 10e en 11e foto). Het doek heeft een (vocht)vlek (zie de 13e foto). Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk.
koeriersdienst