Joseph Clayton Bentley - Zeestrand in Holland - Verkocht

Joseph Clayton Bentley - Zeestrand in Holland kopen? Bied vanaf 20!
Prenten voor 1900

Joseph Clayton Bentley - Zeestrand in Holland kopen? Bied vanaf 20!Joseph Clayton Bentley - Zeestrand in Holland kopen? Bied vanaf 20!Joseph Clayton Bentley - Zeestrand in Holland kopen? Bied vanaf 20!Joseph Clayton Bentley - Zeestrand in Holland kopen? Bied vanaf 20!Joseph Clayton Bentley - Zeestrand in Holland kopen? Bied vanaf 20!
  • Joseph Clayton Bentley (1809-1851)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1853
Techniek Gravure
Drager Papier
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 16.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Zeer mooie Gravure naar een schilderij van  John Callcott Horsley (Engels, 1817 – 1903). Zeekust in Nederland.
afm papier 26 x 34 cm
iets gebruind aan de randen
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00

Joseph Clayton Bentley (1809-1851)

Engels Engels

Geplaatst door  ciscus_9com
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
24 cm
16.5 cm