Ik bied te koop aan :een in uitbundige kleuren geschilderd rivierlandschap door de Catalaans-Belgische kunstenaar Joan Marti . Hij schilderde vooral in de surrealistische en fauvistische stijl en was naast schilder ook etser,lithograaf en dichter. Vermeldingen in Piron,BAS I,Twee eeuwen signaturen van Belgische kunstenaars enz. en ook op sites ARTNET,Invaluable en Drouot .
Zeer Goed
Het werk komt in een vergulde houten lijst en kan zo aan de muur
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België
€ 20,50
Naar Nederland
€ 36,50
€ 36,50
Europese Unie
€ 36,50