Kamagurka - Operatie - Verkocht

Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
  • Kamagurka (1956)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2022
TechniekStift
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie tekening van Kamagurka
In stift en viltstift
Op manga papier
Perfecte staat!!
Onderaan gesigneerd door Kamagurka zelf

Kamagurka (1956)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Fabiogianelli

Lid sinds 2021
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
29 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 458,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-08-2022 om 14:04
Eindtijd:19-08-2022 om 15:15
mikebxl
19 aug. / 10:17
€ 399