Lucebert - Knielend Cobra figuur ☆☆ In prijs verlaagd ☆☆
Eugène Brands - gesigneerde litho – the night an island
Margot Maaskant - Maas en Zwaan
Karel Appel - Thought’s Boomerang 2000
Twee schilderijen op papier, onder passe partout.
Niet gesigneerd, gegarandeerd van Karel Timmerman.
Linksonder is plaat 7 respectievelijk plaat 11 geschreven.
Timmermans noemde de afgebeelde wezens 'stapele maarders'.
Het werk is in de staat zoals het destijds door de kunstenaar gemaakt is, de lijm van de passe partout kan loslaten (en opnieuw bevestigd worden).
Afmeting 64 x 39 cm. Binnen passe partout 48,5 x 31,5 cm.
Wordt plat verzonden tussen platen.
Karel Timmerman (1933) was kunstenaar, graficus, en illustrator. Hij woonde en werkte in Haarlem. Aanvankelijk maakte hij christelijke voorstellingen. Later maakte hij zowel werken in cobra stijl als fantasy, sprookjesachtig werk. Als tekenaar maakte hij realistische tekeningen, die stripachtig aandoen. Voorts schilderde en tekende hij (naakt) portretten en stadsgezichten.