Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Design |
Periode | 2000 t/m Heden |
Karim Rashid voor Gaia & Gino - Paarse glazen waxinelichthouder "The Gong"
Mooi gestileerd stuk glas ontworpen als waxinelichthouder door Karim Rashid. In prima onbeschadigde conditie, aan de onderzijde gesigneerd en gemerkt.
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 26-5-2018 om 16:09 |
Eindtijd | 7-6-2018 om 22:05 |