Een ingelijste gouache van de Nederlandse / Amstelveense kunstenaar Kees Gerritse (1940). -Een vroeg, ‘verstild’, werk van de kunstenaar. Op de achterkant van de lijst voorzien van naam en adres van de kunstenaar. -Ingelijst in de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat. -Afmetingen: Lijst, 51 x 67 x 1 cm. Beeld, 42 x 58 cm. -Herkomst: Uit een collectie werken van deze Amstelveense kunstenaar. -Conditie: De gouache is in goede staat met 2 slijtplekjes. De houten lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenaar: Johannes Cornelis (‘Kees’) Gerritse, geboren 09-03-1940 in Amstelveen, (fijn)schilder en wandschilder. -Opleiding: Autodidact. -Onderwerpen: figuurvoorstelling, abstractie, interieurs, stillevens. -Stijl: Realisme, fijnschilderwerk. -Literatuur: Jacobs 1993 , vol. 1, p. 383.
Afhandeling: Let op a.u.b. -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur i.v.m. het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat. Het afhalen heeft voor ons geen haast. -Het werk kan niet per post verzonden worden.
Goed
De gouache is in goede staat met 2 slijtplekjes. De houten lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s.
koeriersdienst