Kees Gerritse - Ingelijste gouache , Man op Schip – Lijst, 51 x 67 cm

Kees Gerritse - Ingelijste gouache , Man op Schip – Lijst, 51 x 67 cm kopen? Bied vanaf 60!
Kees Gerritse - Ingelijste gouache , Man op Schip – Lijst, 51 x 67 cm kopen? Bied vanaf 60!Kees Gerritse - Ingelijste gouache , Man op Schip – Lijst, 51 x 67 cm kopen? Bied vanaf 60!Kees Gerritse - Ingelijste gouache , Man op Schip – Lijst, 51 x 67 cm kopen? Bied vanaf 60!Kees Gerritse - Ingelijste gouache , Man op Schip – Lijst, 51 x 67 cm kopen? Bied vanaf 60!Kees Gerritse - Ingelijste gouache , Man op Schip – Lijst, 51 x 67 cm kopen? Bied vanaf 60!Kees Gerritse - Ingelijste gouache , Man op Schip – Lijst, 51 x 67 cm kopen? Bied vanaf 60!Kees Gerritse - Ingelijste gouache , Man op Schip – Lijst, 51 x 67 cm kopen? Bied vanaf 60!Kees Gerritse - Ingelijste gouache , Man op Schip – Lijst, 51 x 67 cm kopen? Bied vanaf 60!Kees Gerritse - Ingelijste gouache , Man op Schip – Lijst, 51 x 67 cm kopen? Bied vanaf 60!Kees Gerritse - Ingelijste gouache , Man op Schip – Lijst, 51 x 67 cm kopen? Bied vanaf 60!Kees Gerritse - Ingelijste gouache , Man op Schip – Lijst, 51 x 67 cm kopen? Bied vanaf 60!
  • Kees Gerritse (1940)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 x 58 cm (h x b)
Incl. lijst51 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijste  gouache van de Nederlandse / Amstelveense kunstenaar Kees Gerritse (1940).
    -Een vroeg, ‘verstild’, werk van de kunstenaar. Op de achterkant van de lijst voorzien van naam en adres van de kunstenaar.
    -Ingelijst in de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat.
    -Afmetingen: Lijst, 51 x 67 x 1 cm. Beeld, 42 x 58 cm.
    -Herkomst: Uit een collectie werken van deze Amstelveense kunstenaar.
    -Conditie: De gouache is in goede staat met 2 slijtplekjes. De houten lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s.

    Informatie over de kunstenaar:
    Johannes Cornelis (‘Kees’) Gerritse, geboren 09-03-1940 in Amstelveen, (fijn)schilder en wandschilder.
    -Opleiding: Autodidact.
    -Onderwerpen: figuurvoorstelling, abstractie, interieurs, stillevens.
    -Stijl: Realisme, fijnschilderwerk.
    -Literatuur: Jacobs 1993 , vol. 1, p. 383.

    Afhandeling: Let op a.u.b.
    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur i.v.m. het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat. Het afhalen heeft voor ons geen haast.
    -Het werk kan niet per post verzonden worden.

    Vragen? Klik op “Vraag de verkoper”.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • De gouache is in goede staat met 2 slijtplekjes. De houten lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s.

Kees Gerritse (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
592 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
67 cm
51 cm
58 cm
42 cm
Starttijd4-3-2024 om 10:59
Eindtijd13-3-2024 om 20:22
Openingsbod € 60
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland