Een groot schilderij uit 1988 van de Nederlandse / Amstelveense kunstenaar Kees Gerritse (1940-). -Techniek: Olieverf op doek, opgespannen op een houten spieraam. -Gesigneerd en gedateerd rechtsonder. -Afmetingen: Spieraam, 140 x 110 x 2½ cm. -Herkomst: Uit een grote collectie werken van deze Amstelveense kunstenaar. -Conditie: In goede staat met een slijtplekje met verfverlies en een lichte kras (zie de 8e, 9e en 10e foto). Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Wij bieden nog meer werk van Kees Gerritse ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”.
Informatie over de kunstenaar: Johannes Cornelis (‘Kees’) Gerritse, geboren 09-03-1940 in Amstelveen, schilder en wandschilder. -Opleiding: Autodidact. -Onderwerpen: figuurvoorstelling, abstractie, interieurs, stillevens. -Stijl: Realisme, fijnschilderwerk. -Literatuur: Jacobs 1993 , vol. 1, p. 383.
Afhandeling: -Het werk kan afgehaald worden in Aalsmeer of Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur. -Vanwege het formaat kan dit werk NIET per post verzonden worden. Het afhalen heeft voor ons geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Aalsmeer of Amsterdam te komen.
Goed
In goede staat met een slijtplekje met verfverlies en een lichte kras (zie de 8e, 9e en 10e foto). Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam of aalsmeer, Nederland
koeriersdienst