Kees Salentijn - De vlucht van de duif - Verkocht

Kees Salentijn - De vlucht van de duif kopen? Bied vanaf 1!
Kees Salentijn - De vlucht van de duif kopen? Bied vanaf 1!Kees Salentijn - De vlucht van de duif kopen? Bied vanaf 1!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC 6/10
Vrolijke zeefdruk in nieuwstaat van Kees Salentijn. Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen ondertussen uw inlijsting verzorgen.

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
25 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-09-2022 om 15:09
Eindtijd:14-10-2022 om 15:20
Biedingen (12)
ystafell
14 okt. / 15:13
€ 35
Schokbeelden
14 okt. / 15:13
€ 30
ystafell
14 okt. / 15:12
€ 25
Schokbeelden
14 okt. / 15:12
€ 25
ystafell
14 okt. / 15:07
€ 20
CoosNec
05 okt. / 14:08
€ 15
Eva-Tine
05 okt. / 14:08
€ 11
Eva-Tine
04 okt. / 16:06
€ 10
ystafell
04 okt. / 16:05
€ 5
Eva-Tine
04 okt. / 16:05
€ 5
ystafell
03 okt. / 17:24
€ 3
tkeuning
30 sep. / 19:50
€ 1