Kees Salentijn - Portret

Kees Salentijn - Portret kopen? Bied vanaf 1!
Kees Salentijn - Portret kopen? Bied vanaf 1!Kees Salentijn - Portret kopen? Bied vanaf 1!Kees Salentijn - Portret kopen? Bied vanaf 1!Kees Salentijn - Portret kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  passer

Lid sinds 2021
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Kees Salentijn (1947)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie zeefdruk op zwaar zeefdruk papier (zo heet dat toch?), nr 10 /500.

In redelijke staat

Kees Salentijn (1947)

Alle items van deze kunstenaar(30) Geplaatst door  passer

Lid sinds 2021
3 verkochte items
40 cm
50 cm
Sluit over 4d 11u 14m 56s
Huidig bod€ 10
Volgend minimum bod: € 15
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHeemstede, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland

Starttijd:21-07-2021 om 17:21
Eindtijd:01-08-2021 om 11:15

Biedingen (4):

bais
gisteren / 23:33
€ 10
duif
gisteren / 23:33
€ 5
bais
gisteren / 23:33
€ 3
duif
21 jul. / 23:42
€ 1