Kees Salentijn - zonder titel

Kees Salentijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 145!
Kees Salentijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 145!Kees Salentijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 145!
  • Kees Salentijn (1947)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1995
TechniekPen (Inkt)
DragerJapans Papier
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen71 cm x 40 cm (h x b)
Lijst99 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Leuk origineel van Salentijn in gemengde technieken. Het werk is in goede staat, heeft een bestaande lijst en kan zo worden opgehangen aan de muur.

Ophalen, verzenden met lijst via koerier of zonderlijst per aangetekende post.
In verband met corona kunt u uw aankopen kosteloos laten opslaan om het later te komen halen.

Kees Salentijn (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (19)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
69 cm
99 cm
40 cm
71 cm
Starttijd:04-10-2022 om 14:05
Eindtijd:18-10-2022 om 21:38
Openingsbod € 145
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier