Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1940 |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 19 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Ziet er goed uit | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hilversum, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||