Keith Haring - Kindermeubel-set - Verkocht

Keith Haring - Kindermeubel-set kopen? Bied vanaf 150!
Keith Haring - Kindermeubel-set kopen? Bied vanaf 150!Keith Haring - Kindermeubel-set kopen? Bied vanaf 150!Keith Haring - Kindermeubel-set kopen? Bied vanaf 150!Keith Haring - Kindermeubel-set kopen? Bied vanaf 150!Keith Haring - Kindermeubel-set kopen? Bied vanaf 150!Keith Haring - Kindermeubel-set kopen? Bied vanaf 150!Keith Haring - Kindermeubel-set kopen? Bied vanaf 150!Keith Haring - Kindermeubel-set kopen? Bied vanaf 150!
  • Keith Haring (1958-1990)
TypeDesign
Periode1980 t/m 2000
StijlContemporary
Afmetingen70 cm x 60 cm x 50 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Hierbij een leuke kindermeubel set met ontwerpen van Keith Haring.
Het is gebruikte/bespeelde staat maar alsnog goed.

Afmeting tafel; 70breed, 60lang, 50hoog.
Afmeting stoelzitvlak; 33breed, 33lang, 33hoog

Afmeting stoel, 70breed, 33lang, 100hoog

Gedurende de veiling is het te bezichtigen in PLAY room in Zaandam.
I.v.m. de grootte van de set, moet het in Zaandam opgehaald worden.
ConditieBeschadigd

Het kindermeubelset is gebruikt, hierdoor enige slijtage en een kleine beschadiging.

ObjectlocatieZaandam,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd7-2-2020 om 20:22
Eindtijd10-3-2020 om 10:03