Kenne Gregoire - Feestgewoel

Kenne Gregoire - Feestgewoel kopen? Bied vanaf 3000!
  • Kenne Gregoire (1951)
Jaartal2005
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen38.5 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het komt uit de serie "Commedia".

Gekocht door mijn moeder Sjoukje Hooymaayer (wel bekend van o.m. van de Vara serie Zeg n`s Aa) Het hing destijds op een tentoonstelling in het Rosa Spierhuis te Laren.
Altijd goed bewaard. Dient wellicht alleen ligt te worden schoongemaakt met een vochtig doekje

Starttijd25-8-2021 om 14:34
Eindtijd8-9-2021 om 21:22
Openingsbod € 3.000
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland