Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
.
prachtige ets olivier beijn,niet ingelijst, 82x78 cm,genummerd ll/v en gesigneerd.
uit 2001 ,word verzonden in koker.
Starttijd | 22-10-2014 om 13:36 |
Eindtijd | 1-11-2014 om 12:36 |