Gerrit Hendrik Göbell - "Winterlandschap" - Olieverf op doek
Moricz Goth - "Werkpaarden" - Houtskool op board
Carl-Harry Stalhane - Rorstrand Sweden: steengoed schaaltje in schelpvorm
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 15-4-2024 om 17:16 |
Eindtijd | 21-4-2024 om 22:14 |